BİZİ ŞİMDİ ARA

0212 486 26 29

EMAİL ADRESİMİZ

info@basaksehirtesisatcin.com

HAFTANIN 7 GÜNÜ

gezici servis hizmeti

Başakşehir Doğalgaz Tesisatı

Isı pompası; içerisinde soğutma çevrimi bulunan, Isıtma / Soğutma / Sıcak Su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış olan cihazlardır. Doğalgaz tesisatinın nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiğini tecrübemize bırakın. Firmamız dogalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, su tesisatı, kombi değişimi , petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini sadece İstanbul içinde verebilmektedir. Merkezi sistemler, kullanım yerine göre yer tipi, duvar tipi, teknolojisine göre yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak ayrılırlar. Doğalgaz tesisatı hizmetimizi İstanbul ili sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile dogalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.

 • Yanma verimi gayet yüksektir. Basınç tesiri yoktur.
 • Uzun süre içerisinde aynı oda sıcaklığını elde edersiniz.
 • Lpg tüpleri gibi patlama tehlikesi yoktur. Yakıt kaybını en aza indirir.
 • Merkezi sistem petek temizleme hizmetlerimizde binadaki tüm petekler aynı anda temizlendiğinden, kapalı devre gerçekleştirdiğimiz petek temizliğiyle oldukça uygun maliyetle tamamlamamız için bizi arayın.
 • Başakşehir 1. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 1. Etap Isıtma / Soğutma / Sıcak Su
 • Başakşehir 2. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 2. Etap Isıtma / Soğutma / Sıcak Su
 • Başakşehir 4. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 4. Etap Isıtma / Soğutma / Sıcak Su
 • Başakşehir 5. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 5. Etap Isıtma / Soğutma / Sıcak Su
 • Başakşehir Onurkent Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir Onurkent Isıtma / Soğutma / Sıcak Su
 • Başakşehir Oyakkent Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir Oyakkent Isıtma / Soğutma / Sıcak Su
Başakşehir Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir Doğalgaz Tesisatı Tamiri, Başakşehir Doğalgaz Tesisatı Bakım Onarım, Başakşehir Doğalgaz Tesisatı Bakım, Onarım, Tadilat, Doğalgaz Tesisatı, Tesisatçı, Başakşehir Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat nedir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yaparım, Başakşehir Banyo Sıhhi Tadilat, Başakşehir Tuvalet Sıhhi Tesisat, Başakşehir Yıldırım Tesisat, Başakşehir Banyo Yenileme, Başakşehir Lavabo Yenileme, Başakşehir Doğalgaz Tesisatı Yenileme, Başakşehir Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tadilat Hizmetleri, Başakşehir Banyo Sıhhi Tadilat, Başakşehir Tuvalet Sıhhi Tesisat, Başakşehir Yıldırım Tesisat, Başakşehir Banyo Yenileme, Başakşehir Lavabo Yenileme, Başakşehir Doğalgaz Tesisatı Yenileme, Başakşehir 1. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 2. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 4. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir 5. Etap Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir Onurkent Doğalgaz Tesisatı, Başakşehir Oyakkent Doğalgaz Tesisatı,
BAŞAKŞEHİR MAH. SÜLEYMAN ÇELEBİ CD. EVİLE EVLERİ D:5 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

21 YILLIK TECRÜBE - Neden Biz?

 • Uzman Kadro Hızlı Servis
 • İleri Teknoloji Ekonomik Fiyat
 • 7/24 Teknik Destek Müşteri Memnuniyeti

HAFTANIN 7 GÜNÜ

GEZİCİ SERVİS HİZMETİ