BİZİ ŞİMDİ ARA

0212 486 26 29

EMAİL ADRESİMİZ

info@basaksehirtesisatcin.com

HAFTANIN 7 GÜNÜ

gezici servis hizmeti

Başakşehir Kombi Montajı

Kombiniz bozuldu ise ve tamiri çok pahalı ise kombilerinizi çok hızlı bir şekilde değiştirip kullanılmaya uygun hale getiriyoruz. Kombi montajı işlemlerini kendi teknisyen ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Taşeron veya işin ehli olmayan kişilere montaj yaptırılmaz. Kayaşehir Kombi duvara montajı işlemi sırasında kombi bağlantısı şeması kullanılır. Eviniz tadilata mı girdi? Kombi mahal değişimi mi yapıldı.? Yeni kombi aldınız ve kombi montajı mı yaptırmak istiyorsunuz .? Bize ulaşın yardımcı olalım. Teknik şartnameler dışında yapılan veya yapılacak olan tüm işlemler aile bireyleri için hayati önem taşımaktadır. Daireniz için doğalgaz tadilat projesi ve cihaz değişim belgesi(kombi değişim belgesi) istenir. Ayriyeten kombiniz tam boy kabin içerisinde(kombi muhafaza kutusu) olmalıdır. Yıllardır doğalgaz sektöründe hizmet veren firmamız, deneyimli ve profesyonel olan kadrosu ile kombi montajı işlemlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kayaşehir Kombi montajı işlemlerinin kısa sürede yapılması gerekmektedir. Özellikle de Kış mevsiminde bozulan kombilerin değişiminin insanların soğuktan etkilenmeden yapılması önemlidir. Kombilerin montaj işlemleri genellikle ve çoğunlukla evlerde mutfak bölümüne yapılmaktadır. Mutfak kombi için uygun bir yer olarak görülmüştür.

 • Patlayıcı maddelerin bulunduğu ortamlara monte edilmemeli,
 • Ocak gibi ürünlerin üstüne monte edilmemeli,
 • Apartman boşluğuna monte edilmemeli,
 • Islak zemin olmayan yerlere (tahta gibi) monte edilmemeli,
 • Alt kısımda elektrik prizi ya da sigorta var ise monte edilmemelidir,
 • Kombi hermetik ise bacanın uzun olmayacağı bir mesafeye monte edilmemelidir,
 • Apartman boşluğuna monte edilmemeli,
 • Bacalı Kombilerde Montaj İşlemi;
 • Yoğuşmalı Kombilerde Montaj İşlemi;
 • Marka model fark etmeksizin Kombi tesisat bağlantıları da yapıldıktan sonra su bağlantıları açılır ve kalorifer devresine su verilir. Herhangi bir yerde su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir.
 • Bacalı cihazlar mümkün olduğunca bacaya yakın bir yere monte edilmelidir. Kombilerde alev sönmesine, gaz kaçaklarına, aşırı sıcaklık ve soğukluğa, baca tepmesine ve baca çekmemesine karşı TSE' nin koymuş olduğu her türlü önlem ve tertibat alınmıştır. Başakşehir Kombi Montaj, Başakşehir Kombi Montaj Tamiri, Başakşehir Kombi Montaj Bakım Onarım, Başakşehir Kombi Montaj Bakım, Onarım, Tadilat, Kombi Montaj, Tesisatçı, Başakşehir Kombi Montaj, Başakşehir su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat nedir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yaparım, Başakşehir Banyo Sıhhi Tadilat, Başakşehir Tuvalet Sıhhi Tesisat, Başakşehir Yıldırım Tesisat, Başakşehir Banyo Yenileme, Başakşehir Lavabo Yenileme, Başakşehir Kombi Montaj Yenileme, Başakşehir Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tadilat Hizmetleri, Başakşehir Banyo Sıhhi Tadilat, Başakşehir Tuvalet Sıhhi Tesisat, Başakşehir Yıldırım Tesisat, Başakşehir Banyo Yenileme, Başakşehir Lavabo Yenileme, Başakşehir Kombi Montaj Yenileme, Başakşehir 1. Etap Kombi Montajı, Başakşehir 2. Etap Kombi Montajı, Başakşehir 4. Etap Kombi Montajı, Başakşehir 5. Etap Kombi Montajı, Başakşehir Onurkeent Kombi Montajı, Başakşehir Oyakkent Kombi Montajı
  BAŞAKŞEHİR MAH. SÜLEYMAN ÇELEBİ CD. EVİLE EVLERİ D:5 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

  21 YILLIK TECRÜBE - Neden Biz?

  • Uzman Kadro Hızlı Servis
  • İleri Teknoloji Ekonomik Fiyat
  • 7/24 Teknik Destek Müşteri Memnuniyeti

  HAFTANIN 7 GÜNÜ

  GEZİCİ SERVİS HİZMETİ