BİZİ ŞİMDİ ARA

0212 486 26 29

EMAİL ADRESİMİZ

info@basaksehirtesisatcin.com

HAFTANIN 7 GÜNÜ

gezici servis hizmeti

Başakşehir Petek Temizliği

Pek çok kişi bireysel olarak petek temizleme işlemi yapmaya çalışmaktadır ancak bireysel olarak tam anlamıyla temizlik işlemi yapılamaz. Peteklerde koruma için gerekli yağ var, bu yağ yapılan çalışma ile birlikte kesinlikle petekten çıkmaz ve sistemde kalır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinanın tesisata monte edilmesi için gerekli mekan belirlenir. Temizliğin tamamlanması genellikle 1–2 saat sürmektedir. Kir tabakasından arındırılmış petekleri görebilirsiniz. Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Kalorifer peteklerinin havasını almak için kalorifer peteklerinin marka ve modelleri göz önünde bulundurulmaktadır. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak petek bakımı kombi tesisatınız için yeterlidir. İlk yapılan işlem tesisat içerisi temiz su ile yıkanma işlemidir. Petek tesisat içi yıkama uygulaması özel makinalar ile gerçekleşmektedir. Peteklerin yanlarında bulunan vanaları kapatarak, peteklerin yanlarında bulunan kilitlerin açılması gerekir. Petek temizliği yapılmazsa peteklerdeki ısı düşer ve yakıt artar. Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Su yardımı ile peteklerin içlerini temizleyerek bütün atıklardan kurtulabilirsiniz.

 • Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları.
 • Radyatörleri duvardan sökerek yıkama işini yapacağınız yere taşıyın
 • Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
 • Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi.
 • Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması.
 • Petek Temizliği ve tesisatınızın ömrünü uzatır.
 • Başakşehir Petek Temizliği, Başakşehir Petek Temizliği Tamiri, Başakşehir Petek Temizliği Bakım Onarım, Başakşehir Petek Temizliği Bakım, Onarım, Tadilat, Petek Temizliği, Tesisatçı, Başakşehir Petek Temizliği, Başakşehir su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat nedir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yaparım, Başakşehir Banyo Sıhhi Tadilat, Başakşehir Tuvalet Sıhhi Tesisat, Başakşehir Yıldırım Tesisat, Başakşehir Banyo Yenileme, Başakşehir Lavabo Yenileme, Başakşehir Petek Temizliği Yenileme, Başakşehir Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tadilat Hizmetleri, Başakşehir Banyo Sıhhi Tadilat, Başakşehir Tuvalet Sıhhi Tesisat, Başakşehir Yıldırım Tesisat, Başakşehir Banyo Yenileme, Başakşehir Lavabo Yenileme, Başakşehir Petek Temizliği Yenileme, Başakşehir 1. Etap Petek Temizliği, Başakşehir 2. Etap Petek Temizliği, Başakşehir 4. Etap Petek Temizliği, Başakşehir 5. Etap Petek Temizliği, Başakşehir Onurkent Petek Temizliği, Başakşehir Oyakkent Petek Temizliği,
  BAŞAKŞEHİR MAH. SÜLEYMAN ÇELEBİ CD. EVİLE EVLERİ D:5 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

  21 YILLIK TECRÜBE - Neden Biz?

  • Uzman Kadro Hızlı Servis
  • İleri Teknoloji Ekonomik Fiyat
  • 7/24 Teknik Destek Müşteri Memnuniyeti

  HAFTANIN 7 GÜNÜ

  GEZİCİ SERVİS HİZMETİ