Başakşehir Sıhhi Su Tesisatı

SIHHİ
SU TESİSATI

Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkartılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir.

Başakşehir Doğalgaz Tesisatı

DOĞALGAZ
TESİSATI

Doğalgaz tesisatı ana vanası, dağıtım borusu, kolon borusu, sayaç bağlantı hattı, tüketim hattı, ayırım hattı ve cihaz bağlantı hattı olarak bölümlere ayrılır.

Başakşehir Kombi Montaj

KOMBİ
MONTAJI

Gaz dağıtım firmalarının uygun gördüğü kurallar dahilinde yetkilendirdiği sertifikalı personel tarafından kombinin tesisat ve baca bağlantılarının yapılmasıdır.

Başakşehir Petek Temizliği

PETEK
TEMİZLİĞİ

Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur

Başakşehir Elektrik Tesisatı

ELEKTRİK
TESİSATI

Elektrik Tesisatı, üstün bir bilgi tecrübe ve eğitim birikimi gerektiren, adım adım ve düzenli çalışma ile gerçekleştirilebilecek bir proje olarak adlandırılabilir.

Başakşehir Noktasal Su Kaçağı Bulma

Noktasal
Su Kaçağı Bulma

Duvarı betonu kırmadan evinizi şantiye alanına çevirmeden su kaçağını buluyoruz. Profesyonel ses ve görüntü sistemleri ile uzman hizmet alınması gereken bir husustur.

Başakşehir Kırmadan Tamir Etme

KIRMADAN
TAMİR ETME

Duvar ya da zeminde küflenme, ıslaklık ve renk değişimi görüyorsanız,bir önceki aylara göre bir artışla karşılaştıysanız sizin de başınız su kaçağı ile dertte demektir.

Başakşehir Pimaş Açma

PİMAŞ
AÇMA

Pimaş, boruların içine atılan tuvalet kağıtlarının herhangi bir cismin ya da lavabo giderini bir süre sonra tıkayarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı meydana gelir.

Acil Durum

24/7 ACİL DURUM
BİZİ ARAYIN

SIHHİ SU TESİSATI, DOĞALGAZ TESİSATI, KOMBİ MONTAJI, PETEK TEMİZLİĞİ, ELEKTRİK TESİSATI, NOKTASAL SU KAÇAĞI BULMA, KIRMADAN TAMİR ETME, PİMAŞ AÇMA vs TÜM İHTİYAÇLARINIZDA...

BAŞAKŞEHİR MAH. SÜLEYMAN ÇELEBİ CD. EVİLE EVLERİ D:5 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

21 YILLIK TECRÜBE - Neden Biz?

  • Uzman Kadro Hızlı Servis
  • İleri Teknoloji Ekonomik Fiyat
  • 7/24 Teknik Destek Müşteri Memnuniyeti

HAFTANIN 7 GÜNÜ

GEZİCİ SERVİS HİZMETİ